Gunners Fight Night już w tę sobotę

Już w najbliższą sobotę (9 września) w Hali Sportowej przy ul. Traugutta 2 w Ozorkowie – po raz pierwszy w historii miasta – odbędzie się Gala Sportów Walki pn. „Gunners Fight Night”. 

Podczas gali będzie można zobaczyć starcia zawodników w takich formułach, jak: Boks, K1, MMA, BJJ oraz pełnokontaktowa walka rycerska, a zawalczą zarówno panowie, jak i panie. Na galę zjadą się zawodnicy z całego kraju z takich klubów, jak: Palestra Warszawa, Octopus Łódź, Manilla Koluszki, Galvarino Łódź, Fit Fabric Pabianice, Gorilla Fight Club Łódź, Bambero Wyszków. Na gali nie zabraknie również zawodników z Ozorkowa, ćwiczących w różnych klubach w kraju, ale także z Klubu Sportowego Grucha. 

Wisienką na torcie będą zaproszeni goście, zawodnicy, trenerzy i sędziowie największych federacji sztuk walki w Polsce – KSW, FEN, AFN. Wśród nich będą m.in. Paweł Pawlak – mistrz KSW wagi średniej, Marcin Filipek – zawodnik FEN, Sylwia Juśkiewicz – zawodniczka KSW, Dominik Chmiel – zawodnik Armia Fight Night. Do tego w narożnikach zobaczymy utytułowanych zawodników wspomnianych federacji. 

Jedna z najuważniejszych osób na gali, czyli sędzia to najwyższa półka i klasa sama w sobie, czyli Piotr Michalak – sędzia UFC, KSW, FEN, AFN pochodzący z okolic Ozorkowa. 

Gunners Fight Night rozpocznie się o godzinie 19.00 (otwarcie bramek godz. 18.15), jednak dzień wcześniej w Zajeździe Leon na Aleksandrii odbędzie się ważenie zawodników. Początek o godzinie 18.00. 

Cały czas trwa sprzedaż biletów na Galę Sportów Walki Gunner Fight Night. Szczegóły można uzyskać pod numerami telefonów: 606 943 381, 694 488 868.


Umożliwiamy publikację materiałów od mieszkańców. Jeżeli byłaś/eś świadkiem jakiegoś wydarzenia lub coś Cię zaniepokoiło/zaciekawiło lub po prostu chcesz się czymś pochwalić, napisz do nas! Wystarczy skontaktować się z nami poprzez Prywatną Wiadomość na naszym profilu facebook’owymlub adres e-mail: redakcja.cigo@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *