LKS Modlna podsumował przygotowania do nowego sezonu

Zawodnicy LKS-u Modlna zakończyli przygotowania do nowego sezonu w łódzkiej Klasie B. Podopieczni Krzysztofa Woźniaka w ostatnich tygodniach rozegrali kilka meczów kontrolnych.

„Przede wszystkim jestem zadowolony, że wszystkie zaplanowane sparingi udało się rozegrać. Duże upały oraz urlopy w tym okresie sprawią, że nie jest to takie oczywiste na naszym szczeblu rozgrywkowym. Cieszą zwycięstwa i skuteczność. Martwi na pewno ilość straconych bramek, co można tłumaczyć sporymi rotacjami w linii obrony, ale od tego właśnie są mecze kontrolne. Wnioski zostały wyciągnięte i liczymy, że w lidze to zaprocentuje. „

– powiedział Krzysztof Woźniak.

W LKS-ie doszło do kilku zmian kadrowych. Jak podkreśla trener drużyny z Modlnej, zespół opuścili podstawowi zawodnicy, w tym najlepszy strzelec zespołu, czyli Adam Zdziechowicz.

„Szukaliśmy zawodników, którzy mogą uzupełnić braki i okazało się że znaleźliśmy ich w naszej kadrze. Sebastian Wiśniewski oraz Rafał Waliczek jakiś czas temu zdecydowali się zawiesić swoją aktywność zawodniczą natomiast właśnie przed tym sezonem zdecydowali się na powrót, przez co transfery przychodzące okazały się zbędne.”

– wyjaśnia Woźniak.

Przedstawiciel LKS-u Modlna przekazał też dobrą wiadomość. Sponsorem klubu została firma WnD z Rąbienia i dzięki jej wsparciu udało się zakupić nowe komplety meczowe, w których LKS będzie rywalizować w nadchodzącym sezonie.

Wyniki sparingów:
LKS Modlna – Iskra Góra Św Małgorzaty 3:1
Gole dla LKS-u: M. Buniak, D. Wojtyniak, K. Woźniak

Magnat Sierpów – LKS Modlna 7:0

Orzeł Wróblew – LKS Modlna 3:4
Gole dla LKS-u: Bramka Samobójcza, M. Błaszczyk, S. Wojtyniak, K. Woźniak

Start Szczawin – LKS Modlna 7:5
Gole dla LKS-u: D. Kuna x2, D. Wojtyniak, K. Woźniak, Testowany

Kotan Ozorków – LKS Modlna 3:5
Gole dla LKS-u: P. Zdziechowicz x2, M. Błaszczyk, K. Karczewski, K. Woźniak

Transfery:

Odeszli: Mariusz Wiśniewski (Kanarki Małachowice), Adam Zdziechowicz (Zryw Śliwniki)
Przybyli: Brak


Umożliwiamy publikację materiałów od mieszkańców. Jeżeli byłaś/eś świadkiem jakiegoś wydarzenia lub coś Cię zaniepokoiło/zaciekawiło lub po prostu chcesz się czymś pochwalić, napisz do nas! Wystarczy skontaktować się z nami poprzez Prywatną Wiadomość na naszym profilu facebook’owymlub adres e-mail: redakcja.cigo@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *