Międzynarodowy Wyścig Kolarski w Gminie Ozorków

Przez Gminę Ozorków ponownie przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Wydarzenie zostało zaplanowane na dni 28 czerwca – 1 lipca.

Mieszkańcy Gminy Ozorków po raz kolejny będą mieli okazję z bliska zobaczyć rywalizację kolarzy z całego świata, a to za sprawą 34. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce m.in. w 2021 roku (ZOBACZ FILM). Cykliści w naszym regionie pojawią się podczas drugiego etapu, który odbędzie się 28 czerwca.

Etap ten rozpocznie się o godzinie 18:00 w Zgierzu. Kolarze po starcie odwiedzą: Jastrzębie Górne, Księstwo, Nakielnicę, Karolew, Stare Krasnodęby, Mariampol, Mikołajew, Chociszew i Wytrzyszczki. Następnie wjadą do Ozorkowa i przez ulicę Maszkowską dotrą na teren Gminy Ozorków.

Na terenie naszej małej ojczyzny spędzą kilkanaście minut, a trasa będzie biegła przez Helenów, Maszkowice, Czerchów, Boczki i Tymienicę, skąd udadzą się do Ambrożewa (Powiat Łęczycki). Meta etapu zlokalizowana będzie w Kutnie.

Pełny harmonogram drugiego etapu wyścigu można zobaczyć TUTAJ.


Umożliwiamy publikację materiałów od mieszkańców. Jeżeli byłaś/eś świadkiem jakiegoś wydarzenia lub coś Cię zaniepokoiło/zaciekawiło lub po prostu chcesz się czymś pochwalić, napisz do nas! Wystarczy skontaktować się z nami poprzez Prywatną Wiadomość na naszym profilu facebook’owymlub adres e-mail: redakcja.cigo@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *