Wiele atrakcji podczas najbliższego weekendu

Nadchodzący weekend w Gminie Ozorków zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Głównym wydarzeniem są oczywiście Dożynki Gminno-Parafialne, ale to nie wszystko!

W sobotę (26 sierpnia) o godzinie 16:00 w Aleksandrii odbędzie się Dzień Ziemniaka. Na wydarzenie zaprasza Sołectwo Aleksandria.

„Zabierajcie ze sobą wszelkie przysmaki kojarzące się Wam z ziemniakiem i zapraszamy do wspólnej zabawy. Liczymy na Waszą kreatywność!”

– mówią organizatorzy.

Tego samego dnia, od godziny 13:00, w Sokolnikach Lesie trwać będzie Zakończenie lata. W programie zaplanowano dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne. Całość zakończy kino plenerowe.

Natomiast w niedzielę (27 sierpnia) w Parku w Leśmierzu odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne. O szczegółach programu pisaliśmy w TYM MIEJSCU.


Umożliwiamy publikację materiałów od mieszkańców. Jeżeli byłaś/eś świadkiem jakiegoś wydarzenia lub coś Cię zaniepokoiło/zaciekawiło lub po prostu chcesz się czymś pochwalić, napisz do nas! Wystarczy skontaktować się z nami poprzez Prywatną Wiadomość na naszym profilu facebook’owymlub adres e-mail: redakcja.cigo@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *